AKADEMIA PATRIOTÓW

CHCESZ POMÓC?

KONTAKT

 

AKTUALNOŚCI

Created by Maciej Bojanowski

KONTAKT

twój mail
wiadomość
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

NAPISZ DO NAS - CHĘTNIE ODPOWIEMY:

ODWIEDŹ NAS- CHĘTNIE CIĘ POZNAMY:

Akademia Patriotów

ul. Sokolnicza 34/38

11-400 Wrocław

Po co ryzykujesz? Po co to robisz? I tak sam nic nie zdziałasz – słyszę czasami na ulicy. Wiem, że mógłbym nic nie robić, że tak łatwiej, że bezpieczniej. Jednak ja tak nie potrafię. Nie potrafiłbym spojrzeć moim dzieciom w oczy i powiedzieć „nawet nie próbowałem tego kraju zmienić”.

 

Nie pozwolę, by partyjni urzędnicy podnosili podatki i marnowali owoce Twojej pracy!

 

Pragę, by Polacy mogli normalnie żyć, uczciwie pracować i rozwijać się w Polsce. Od 30 lat walczę, aby ograniczyć władzę partyjnych urzędników i polityków nad naszym życiem, naszymi pieniędzmi.

 

W latach 2002-2006 zostałem wybrany do lokalnego samorządu. Obserwowałem tam z bliska festiwal głupoty i marnotrawstwa. Uważając, że pieniądze z pełnienia tej funkcji należą do podatników, oddawałem moje wynagrodzenie z tego tytułu lokalnym społecznościom. Nadal uważam, że ludzie lepiej od urzędników wiedzą jak wydawać swoje pieniądze.

 

Organizowałem liczne pikiety promujące wolność gospodarczą. Wyrażałem sprzeciw wobec zadłużaniu nas i przyszłych pokoleń.

 

Kiedy w 1997 roku nasz region doświadczył powodzi, współtworzyłem stowarzyszenie mające na celu pomoc powodzianom.

 

Jestem fundatorem i współfundatorem wielu prestiżowych nagród w tym nagrody literackiej im. Józefa Mackiewicza.

 

W celu promowania ważnych dla mnie wartości takich jak Wolność, Własność i Sprawiedliwość utworzyłem Fundację Akademia Patriotów, w ramach której organizowane są w całej Polsce spotkania z wartościowymi ludźmi.

 

W trosce o nasze bezpieczeństwo zainicjowałem petycję do władz Polski „Stop islamizacji Europy”, którą podpisało już tysiące Wrocławian. Dzięki naszemu wspólnemu działaniu udało się wiele osiągnąć i dotrzeć do szerszej opinii publicznej.

 

Musimy oddać Polakom władzę nad swoimi pieniędzmi! Musimy znacząco obniżyć podatki, zmniejszyć biurokrację i pozwolić ludziom decydować o edukacji swoich dzieci, o wyborze formy zabezpieczenia na emeryturę.

 

Polacy zasługują na godne życie w swoim kraju!

 

Być może jedna osoba nie zatrzyma całej tej biurokratycznej machiny, ale brak wyraźnego i odważnego głosu i poparcia, w obronie naszej wolności i bezpieczeństwa, może nas wszystkich wiele kosztować.

 

Dlatego 21 października 2018 r.

wybierz Prezydenta spoza układu!

 

Zbigniew Antonii Jarząbek

DZIAŁANIA