AKADEMIA PATRIOTÓW

CHCESZ POMÓC?

KONTAKT

 

AKTUALNOŚCI

Created by Maciej Bojanowski

KONTAKT

twój mail
wiadomość
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

NAPISZ DO NAS - CHĘTNIE ODPOWIEMY:

ODWIEDŹ NAS- CHĘTNIE CIĘ POZNAMY:

Akademia Patriotów

ul. Sokolnicza 34/38

11-400 Wrocław

Kim jestem? Jestem osobą, która tak jak i Ty ciężko i uczciwie pracuje na utrzymanie siebie i rodziny. Od ponad 25 lat prowadzę własną działalność gospodarczą i dlatego wiem jak nasz kraj mógłby się rozwijać gdyby nie absurdy tego systemu.


Jestem związany z Wrocławiem, to tutaj uczyłem się i dorastałem, to tutaj pracowałem jako nauczyciel, tutaj poznałem moją Żonę i tutaj zakładałem moją pierwszą firmę.

 

Jeszcze w czasach komuny próbowałem domowymi sposobami produkować materiały budowlane (kostki betonowe), ale ciągle brakowało państwowego cementu, więc musiałem zaprzestać rozwoju

 

 

W tamtym czasie, pewnego dnia, spacerując po Parku Południowym, Żona zwróciła uwagę na ładną, „zagraniczną” sukienkę, w którą ubrana była Pani idąca przed nami. Spytałem, więc, czy takie sukienki by się sprzedawały. Odpowiedź była twierdząca, postanowiłem więc, przy wsparciu krawcowej, podobne sukienki produkować. Żona jak zwykle miała rację J Sukienki szły jak ciepłe bułeczki, zatrudniłem więc kilkanaście nowych krawcowych… do czasu, aż ówcześni partyjni urzędnicy nie doprowadzili do hiperinflacji złotego (pieniądze traciły wartość z dnia na dzień) i znowu musiałem zamknąć interes i zwolnić kilkanaście krawcowych… ale się nie poddałem.

 

Od zawsze fascynowały mnie zwierzęta, dlatego, żeby być bliżej nich zamieszkałem w Brodnie koło Wrocławia. Z uwagi na moje zainteresowania jeździłem na wystawy zwierząt, a po powrocie z jednej nich, przywiozłem nieduże statuetki psów i stwierdziłem, że mógłbym takie figurki robić lepiej. Wydając z Żoną niemal wszystkie nasze pieniądze, ryzykując bardzo wiele odbyliśmy 10 dniowe szkolenie w Anglii, które miało nam dać wiedzę, dzięki której mieliśmy zarabiać. Niedługo potem prezentowałem moje artystyczne wyroby na targach w Katowicach. Tam sprzedałem moje pierwsze wyroby. Dziś mamy już ponad 2000 różnych modeli w tym figurki koni, popiersia znanych postaci itp. Sprzedaję je na całym świecie.


Niestety znowu, tak jak w poprzednich przypadkach system, reprezentowany przez partyjnych urzędników zaciska coraz mocniej pętlę na mojej firmie. Robi tak z każdą polską firmą! Coraz większa biurokracja, coraz więcej afer, wyższych i skomplikowanych podatków oraz marnotrawstwa naszej pracy. To dotyka nas wszystkich. Po prostu coraz trudniej się żyje. Dlatego tak wielu Polaków już stąd wyjechało.


Czas to zmienić. Wybory na Prezydenta Wrocławia to głosowanie na osoby, nie na partie polityczne.

 

Najbliższe wybory na Prezydenta Wrocławia będą symboliczne. To będzie starcie układu partyjnej i bezpartyjnej biurokracji z wrocławianami, którzy oczekują miasta przyjaznego i gospodarnego.

 

Moi główni kontrkandydaci to partyjni urzędnicy. Nie pozwolę by partyjni i bezpartyjni urzędnicy podwyższali podatki i przeszkadzali nam w pracy!

 

21 X proszę o Twój głos.


Zbigniew Antoni JARZĄBEK

MOJA PRACA